Nieuwsbrief:

SUZUKI  V-STROM 800 - 2025

Garantie: Ja
Nieuw
YYG CANDY DARING RED
suzuki - v-strom-800
suzuki - v-strom-800
suzuki - v-strom-800
suzuki - v-strom-800
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Nieuw: Ja
Modelreeks: okt. 2023 - 2025
Koppel: 78 Nm
Tankinhoud: 20 liter
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)

De nieuwste Suzuki V-Strom 800 direct uit voorraad leverbaar!
Naast de DE uitvoering is dit de meer weg georiënteerde versie. Verschillen met de DE uitvoering zijn de gietwielen met 19 inch voorwiel (de 800DE heeft spaakwielen en 21 inch voorwiel), zithoogte is 825 mm (800DE 855 mm) en een hoger windscherm dan de DE uitvoering.

Elke nieuwe Suzuki wordt geleverd met 6 jaar fabrieksgarantie en 10 jaar mobilitietsgarantie.

= Bedrijfsinformatie =

Op alle biedingen en/of vragen via Marktplaats of wat voor kanaal dan ook wordt altijd door ons op gereageerd.
Ben je deze motor aan het bekijken op Motoroccasion of een andere site waar je geen film of veel meer foto`s van de motor kunt zien? Ga dan snel naar www.motoportalmere.nl om meer foto`s en een film van de motor te bekijken.
Of bekijk de film op 'MotoPort Almere TV' op YouTube!

Wanneer u voor deze motor een MotoPort NoRisk verzekering met WA-beperkt Casco of All-Risk dekking afsluit ontvangt u:
- GRATIS pechservice inclusief eigen woonplaats.
- Hoge instapkorting
- Tot 80%no-claimkorting
- Geen alarmverplichting!
- 3 jaar aanschaf- of taxatiewaardevergoeding mogelijk. Geen afschrijving!
- Accessoires tot 1.500,- euro gratis meeverzekerd
- Schade aan helm en kleding tot 1.500,- euro per opzittende gratis meeverzekerd

Ben jij helemaal gek van motoren en op zoek naar een nieuwe uitdaging of ken je iemand in je omgeving? Aarzel niet en neem contact op voor een passende functie in ons bedrijf!
Opties en Accessoires:
Alarm klasse 1(startblokkering), Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten, LED koplampen, Metaalkleur, Start/stop systeem, Windscherm




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
MotoPort Almere
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 1926 - Er worden nu ook teardrop-vormige benzinetanks op alle modellen gemonteerd. Sinds 1918 worden er weer 1-cilinders gemaakt (tot 1935), de Flathead 21 (21 cubic inches inhoud). Het Model W is nooit goed in de Verenigde Staten verkocht en de verwachte toename in motortrijders die zouden gaan rijden op Sport Twins bleek niet uit te komen. In 1920, een jaar na de introductie van de model W, begon Indian met het aanbieden van hun Scout, die vergelijkbaar in grootte was, maar sneller en veel populairder. Het model W zou meer kosten dan een tweedehands Ford T model en ongeveer negen tiende van de kosten van de Harley-Davidson een liter V-Twin motor, waardoor het aantrekkelijk noch als basis het vervoer, noch als een sportieve auto. Hoewel het model W goed verkocht in Europa beëindigde Harley-Davidson in 1923 de productie om zich meer te richten op hun eencilinder modellen.
© 2000 - 2025 Motoroccasion