Nieuwsbrief:

BMW  R 1200 GS ABS - 2004

Garantie: Nee
73000 Km
Rood
bmw - r-1200-gs-abs
bmw - r-1200-gs-abs
bmw - r-1200-gs-abs
bmw - r-1200-gs-abs
bmw - r-1200-gs-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
 

BMW R1200 2004 €4950
 

-Leuke bmw r1200gs uit 2004
 

-Pas 73000km
 

-Afkomstig van eerste eigenaar
 

-Goedwerkend abs systeem
 

-Valbeugels
 

-Mooi groot windscherm
 

-Volledig dealer onderhouden, nog 5000km verwijderd van volgende beurt
 

-Boekjes, reservesleutels, historie aanwezig
 

-Inruil eventueel mogelijk
 

PRIJS € 4950 (financiering mogelijk zie tabblad financiering)
 


 
  • Wij zijn een RDW erkend bedrijf en enkel geopend op afspraak, inruil eventueel mogelijk. Getoonde prijs komen geen aflever kosten of wat dan ook meer bij. Is de te koop aangeboden motor niet geheel naar je smaak, zou je er bijvoorbeeld valbeugels, verstralers, ander zadel of wat dan ook op willen, wij doen niet moeilijk, bij ons is alles mogelijk.

    Op de vraag "wat is uiterste prijs" of welke variant dan ook geven wij geen antwoord, al onze motoren zijn al scherp geprijsd.

    Nieuwsgierig?  Meer info:

    www.newtownbikes.nl

    info@newtownbikes.nl

    06 23561795






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Newtown Bikes
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Customspool" betekent: Dunne naaf in het voorwiel. Zo genoemd vanwege de gelijkenis met een klos of spoel (spool). Om esthetische redenen kiezen chopperbouwers vaak voor een customspool, omdat een sober ogend voorwiel wordt nagestreefd. Dat kan zover gaan dat de complete voorrem wordt weggelaten.
© 2000 - 2025 Motoroccasion