Nieuwsbrief:

DUCATI  MULTISTRADA V4 RALLY - 2023

Garantie: Ja
5905 Km
ZWART
ducati - multistrada-v4-rally
ducati - multistrada-v4-rally
ducati - multistrada-v4-rally
ducati - multistrada-v4-rally
ducati - multistrada-v4-rally
ducati - multistrada-v4-rally
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Garantie: Anders

De Multistrada V4 Rally is ontworpen voor langeafstandsritten op elk terrein en biedt rijder en passagier meer comfort en een grotere actieradius, wat hem ideaal maakt voor wie op zoek is naar een 'allround' motor. Nieuw door ons geleverd en onderhouden. Wordt afgeleverd inclusief benodigd onderhoud en garantie tot 06-2027. Prijs betreft inclusief BTW.

= Bedrijfsinformatie =

Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Ducati Zaltbommel
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: SUZUKI in 1995 - De grote broer in de Bandit reeks, de Bandit 600, zal haar intrede doen in 1995. Een echte winnaar, die verschillende keren zal worden verkozen tot meest verkochte motor in de categorie motoren met een cylinderinhoud boven de 125cc.
© 2000 - 2025 Motoroccasion