Nieuwsbrief:

BENELLI  TRK 502 X - 2020

25883 Km
Grijs
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
benelli - trk-502-x
OmschrijvingTechniekBetaalgemakVerzekeringBedrijf
Deze motor is zojuist bij ons binnen gekomen en wordt showroom klaar gemaakt
Binnenkort meer foto's en de motor is nu al te bezichtigen in onze showroom.!

* Abs systeem

* Gear indicator

* Led verlichting

* 3 koffers incl rugsteun

* Spaakwielen

* Valbeugels

* Staat goed op de banden

Ook erg leuk voor het 35kw code 80 rijbewijs
  • ---------------------------------------------------------
    INRUIL ACTIE MAAND.!

    Ruilt u in Maart uw motor in dan krijgt u er bij van Vliet Motorsport deze maand 500 euro meer voor ongeacht de leeftijd en staat.!

    * Heeft u deze maand geen inruil? dan krijgt u keihard 350 euro korting op uw nieuwe occasion.!

    * Koop deze maand en optie om hem pas in April/Mei op te halen


    * Afstand een probleem? Tegen schappelijke vergoeding word de motor door heel Nederland thuis bezorgd.!

    * Zonder aanbetaling is reserveren niet mogelijk en op biedingen/prijs vragen wordt niet gereageerd

    * Servicebeurt naar km-stand en 3 maanden garantie 350 euro

    * Zie je jezelf al rijden op deze motor? je bent niet de enige.! vooral met deze actie gaat het erg snel in de verkoop, neem snel contact met ons op en kom langs.!


    ---------------------------------------------------------



    * Interesse in deze motorfiets en u wilt hem bezichtigen?
    Of heeft u een vraag over een motor? Hiervoor kunt u de marktplaats messenger of whats app 06-3878 3611 gebruiken


    * Servicebeurt en 3 maanden garantie optioneel voor 350,-

    * Een motor reserveren kan d.m.v. een kleine aanbetaling

    ---------------------------------------------------------
    Inruil:

    U bent welkom om uw motor/scooter bij ons in te ruilen en krijgt er een eerlijke prijs voor terug
    Kom gezellig eens langs in onze showroom om dit te bespreken of neem contact op via whatsapp 06-3878 3611 en stuur wat foto's en een richtprijs door.


    Financiering:

    Wilt u het laatste beetje laten financieren? Ook dat is bij ons mogelijk. Of het nu 1000, 2000 of 5000 euro is, wij doen er niet moeilijk over.! U kunt vrijblijvend een aanvraag doen op onze website.


    Waar zijn wij gevestigd?

    Wij zijn gevestigd in Monster, een klein uurtje van Utrecht en Amsterdam. vanuit Rotterdam 25 minuten.
    Mocht afstand een probleem zijn voor u dan kunnen wij tegen een schappelijke vergoeding de motor thuis bezorgen.!



    Gewoon even een klein vraagje? U kunt ons ook bereiken via whats-app op 06-38 78 36 11 en de marktplaats chat

    Complete afdeling motoren voor de 35KW en A2 rijder.!

    Altijd ruim 150 motoren op voorraad!


    Ruime openingstijden:

    Dinsdag t/m Vrijdag van 09.00 - 17.30
    Zaterdag 09.00 - 16.00


     






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Van Vliet Motorsport
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 1999 - De naam "Urban Mobility Vehicle" dekte de lading van de overdekte scooter BMW C1 volledig. Het voertuig mocht in vrijwel heel Europa zonder helm bestuurd worden en was bedoeld voor automobilisten die de dagelijkse files en het drukke stadsverkeer wilden omzeilen. Er kwamen twee types: de 125 cc en de 200 cc, waarvan ook nog verschillende uitvoeringen bestonden. Wie zijn BMW C1 helemaal wilde aankleden had zelfs een Discman en een GSMhouder aan boord. Desondanks werd het geen succes en de serie verdween in 2003.
© 2000 - 2025 Motoroccasion