Nieuwsbrief:

HONDA  SH 150i - 2024

Garantie: Ja
2912 Km
VETRO GREEN
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
honda - sh-150i
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2024
Fabrieksgarantie: 60 maanden

Dit betreft een demo. Bel gerust voor een proefrit.

Onze motoren staan er netjes gepoetst bij. Een proefrit maken is bij intentie tot koop mogelijk. En uiteraard bij droog weer en wegdek.

Motoren onder de € 3.000,- worden verkocht inclusief 1 maand blok garantie en inruil is helaas op deze motoren niet mogelijk.

Goede inruil en service is van vele merken mogelijk!!
Uitgebreide werkplaats met eigen testbank voor verschillende afstellingen en tuning.

Grote kledingafdeling met zeer veel keus.

Verschillende betalingsmogelijkheden, o.a. in termijnen.
Vraag naar de voorwaarden. Toetsing en registratie BKR Tiel.

VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF ALLE RIJKLAARMAAK KOSTEN!




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Motoport Assen / Ducati Assen
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Batterij" betekent: Andere naam voor accu. Oorspronkelijk een verzamel­naam afkomstig uit de krijgswereld (‘een batterij kanonnen’). Algemeen gebruikt als verzamelnaam voor op elkaar aangesloten Leidse flessen, waarmee natuurkundigen opgewekte stroom ontlaadden. De in serie opgestelde Leidse flessen van,weleer leverden een totaalspanning op van de optelsom der delen: een geaccumuleerde spanning. Wij ontlenen hier het woord accu aan, de moderne vorm van de Leidse flessen, namelijk de accucellen die op elkaar zijn aangesloten.
© 2000 - 2025 Motoroccasion