Ducati Assen beschikt over een team van enthousiaste motorliefhebbers, die klantvriendelijkheid, gezelligheid en goed advies hoog in het vaandel hebben staan.
Als Ducati dealer heeft Ducati Assen alles in huis, van sportmotoren, tot sport allroadmotoren en van nieuwe tot betrouwbare gebruikte motoren. Voor vakkundig onderhoud ben je hier ook op het juiste adres: de aftersales-afdeling is modern ingericht, met onder meer een eigen testbank. Daarnaast zijn de medewerkers dankzij een continu trainingsproces op de hoogte van de laatste technieken.
Een stukje historie: KAWASAKI in 1984 - Kawasaki brengt haar eerste custom-cruiser uit, de Vulcan 750. Deze wannabe zou de eerste zijn in een reeks semi-Amerikaanse modellen waarbij het segment custom-cruiser voor een groot deel door de Japanse merken zal worden ingenomen.
Men start ook de verkoop van de KR 250, een replica van de wereldkampioenschapsmotor.