Nieuwsbrief:

HONDA  PCX 150 - 2015

Bouwjaar:
2015
Kleur:
ZWART
Vermogen:
10 kW
Teller:
20.856 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Nee
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
honda - pcx-150
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Leuke Honda PCX 150I ideaal om mee achterop de camper mee te nemen of gewoon lekker te touren.

Het familiebedrijf Wim ter Braake Motoren is al meer dan 31 jaar dé motorwinkel van Nederland. Met altijd meer dan 200 motoren op voorraad is er voor elke motorliefhebber een passende motor. We leveren alle merken, nieuw en gebruikt.

Per 1 februari 2022 heeft Voordeelhelmen.nl haar intrek genomen op de bovenverdieping van Wim ter Braake Motoren. Met meer dan 80 merken in het assortiment en deskundig advies kan Voordeelhelmen.nl de motorrijder voorzien van een complete motoruitrusting.

Voor onderhoud en/of reparatie is ook uw motorfiets in uitstekende handen in onze 5 sterren gecertificeerde werkplaats. We zijn ook in het bezit van een vermogens-testbank voor het perfect afstellen van uw motorfiets.

Kortom, bij Wim ter Braake bent u aan het juiste adres voor alles wat te maken heeft met motoren. Wij zouden graag eens persoonlijk kennis willen maken en zien u dan ook graag bij Wim ter Braake Motoren te Nijeveen.
  • Zie je iets leuks?

    BEL of MAIL 

    0522-492255 

    Wim@terbraake.nl 

    Wij staan graag voor u klaar. 

Opties en Accessoires:
Bezorgen door heel NL mogelijk, Klokje, Max 35kW (lichte categorie A2), Middenbok, Prijs is inclusief alle rijklaar kosten, Zeer netjes




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Wim ter Braake Motoren
Nijverheidsweg 8
Nijeveen
Plan de route
0522-492255
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Back marker" betekent: Motorcoureur die ver achterop is geraakt in de wedstrijd en door de op kop liggende coureur wordt ingehaald.
© 2000 - 2025 Motoroccasion