Nieuwsbrief:

HARLEY-DAVIDSON  SPORTSTER S RH 1250 - 2021

7238 Km
BLACK/COPPER
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
harley-davidson - sportster-s-rh-1250
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Wat een beest om te zien deze Harley-Davidson Sportster S - 121PK 125Nm koppel - Wat een kanon!

Dat motorblok kennen we dus al uit de Pan America, maar nu heeft het een andere tuning gekregen, waardoor er nog 121 PK en 125 Nm uit komt. Dat neemt niet weg dat de Revolution Max 1250T krachtbron voor de huidige Harley-rijders een volledig nieuwe ervaring zal geven. Geen ‘potatoe-potatoe’ geluid en gevoel meer, geen lui lopend, zwaar in het frame beukend blok met relatief weinig vermogen. Deze 1250 loopt als een raket, met het vermogen relatief hoog in de toeren.

Extreem speelgoed:
Eén ding is dan ook zeker: dit motorblok trekt harder dan elke standaard Harley-cruiser tot nu toe.
Vanaf 3500 gaat hij er in één streep extreem hard vandoor, om door te trekken tot maximaal 9500 toeren, maar dan heb je al lang geschakeld omdat het vermogen al eerder afbouwt. Fantastisch, echt! - Toys for Big boys or Girls.





Voor de rest is de elektronica zeer compleet, met riding modes die makkelijk te wisselen zijn en het blok een leuk wisselend karakter geven. Sport is ècht sportief met soms net iets te veel actie bij het eerste gasgeven, maar in de Road stand is dat al veel beter. De Custom modes zijn ook mooi instelbaar, onder het rijden wisselen is een fluitje van een cent. Ook is de ingebouwde navigatie (via de app) een prima idee en zijn er verder enorm veel waarden uit het systeem te halen. Verder is er traction control, anti-wheelie (!) en bochten-ABS. Alles is via de knoppen op het stuurmakkelijk te bedienen, daarbij vermeldt het bedrijf netjes dat alle zaken als bellen, radio en navigatie niet op de motor zelf zitten maar in de app op je telefoon - Verder is deze Sporster ook nog voorzien van handgreep vervarming en origineel HD alarm met start onderbreker.

Inruil van uw huidige motor tegen handelsprijs is bespreekbaar.
Wij kunnen ook een leasevoorstel maken vooor deze motor.





 








  • Van Laar Motoren - Een passie voor Harley-Davidson.
    Van Laar Motoren is gespecialiseerd in de in- en verkoop van motoren.
    Onze voorkeur gaat uit naar Harley-Davidson.
    Maar onze passie is motoren alles is welkom.

    Bezichtiging uitsluitend op afspraak:

    Woensdags t/m Zaterdags.

    Inruil - Inkoop:
    Alle inruil tegen handelsprijs is bespreekbaar.
    Wij zijn doorlopend opzoek naar mooie nette kloppende Harley-Davidson motoren voorkeur 5HD.
    Een andere mooie nette motor te koop? Altijd aanbieden! - Wij handelen de aankoop snel en discreet af - Wij zijn een RDW erkend bedrijf.

    Leasen - Betalen in termijnen - Verzekeren:
    Particulier of zakelijk leasen - en het verzekeren van uw motor het kan allemaal - kijk op www.vanlaarmotoren.nl voor de mogelijkheden.

    Bezorgen:
    Eventueel kunnen wij de bij ons aangekochte motor bij u thuis bezorgen voor slechts € 150.- binnen heel Nederland (Met uitzondering van de Waddeneilanden)

    Al 30 jaar ervaring in de motoren - En natuurlijk rijden wij zelf ook Harley-Davidson.
    Wij hebben altijd een mooie voorraad kritisch geselecteerde Harley-Davidson motoren op voorraad.


    Altijd bellen of mailen voor een afspraak/bezichtiging.

    Contact:
    www.vanlaarmotoren.nl
    info@vanlaarmotoren.nl
    0626816033

    Inkoop - Inruil - Uw motor verkopen?
    Inkoop/inruil van uw huidige motor tegen handelsprijs is bespreekbaar.
    Wij zijn altijd op zoek naar nette gebruikte motoren.




     

Opties en Accessoires:
ABS, Alarmsysteem, Boordcomputer, Handvat verwarming, Navigatie, Xenon verlichting




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Van Laar Motoren
Een stukje historie: DUCATI in 1988 - De 851 debuteert in Daytona met Marco Lucchinelli als coureur. Het avontuur begint in 1988 met Marco Lucchinelli op zijn uitstekend rijdende 851, geconstrueerd door ontwerper Massimo Bordi. Onder de leiding van de Castiglioni broers breidt Ducati zijn marktaandeel uit, introduceert nieuwe modellen, verhoogd de productie van motoren met een hogere cilinderinhoud en intensiveert de activiteiten op racegebied.
© 2000 - 2025 Motoroccasion