Nieuwsbrief:

HARLEY-DAVIDSON  CROSS BONES FLSTSB - 2010

€ 15.950,- € 16.950,-
39935 Km
Mat Zwart
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
harley-davidson - cross-bones-flstsb
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Wat een plaatje deze Harley-Davidson FLSTSB Cross Bones - Springer - Zeer nette motor - 5HD.
Bouwjaar 2010 - km stand 39 dznd km - Voorzien van: AirRide/Air Suspension - MCJ uitlaten met klep - Afneembaar windscherm.

Met CrossBones brengt Harley-Davidson een ode aan de veertiger jaren - een tijdperk dat werd gekenmerkt door de extreme Bobber creaties.
De laatste Springer door Harley-Davidson geproduceerd.



Wat een Super mooie unieke verschijning! - En echt in zeer nette en goede staat.
1584cc - 85pk - Super fijne Harley-Davidson - Hier heb je geen afschrijving meer op de CrossBones word niet meer gemaakt!



Wij bieden deze zeer scherp aan om ruimte te maken, want we hebben weer enorm veel nieuwe Harley's onderweg!

LET OP MINDER BIEDEN IS NIET NODIG! 
De geadverteeerde prijs is incl 3 maanden garantie, en proffessioneel gepoetst.
Of Handelsprijs €1000.- Korting (Geen garantie niet gepoetst)

WIJ RUIMEN OP - WE MOETEN RUIMTE MAKEN - EXTRA SCHERPE PRIJZEN!
Profiteer nu - Wij moeten ruimte maken te veel nieuwe handel onderweg en alles staat vol, 





 








  • Van Laar Motoren - Een passie voor Harley-Davidson.
    Van Laar Motoren is gespecialiseerd in de in- en verkoop van motoren.
    Onze voorkeur gaat uit naar Harley-Davidson.
    Maar onze passie is motoren alles is welkom.

    Bezichtiging uitsluitend op afspraak:

    Donderdags t/m Zaterdags.

    Inruil:
    Alle inruil tegen handelsprijs is bespreekbaar.
    Wij ruilen alles in:
    Auto, Bedrijfswagen, Aanhangwagen, Caravan, Camper, Boot, Motor, Quad, Buggy, enz.

    Inkoop:
    Wij zijn doorlopend opzoek naar mooie nette kloppende Harley-Davidson motoren voorkeur 5HD.
    Een andere mooie nette motor te koop? Altijd aanbieden! - Wij handelen de aankoop snel en discreet af - Wij zijn een RDW erkend bedrijf.

    Leasen - Betalen in termijnen - Verzekeren:
    Particulier of zakelijk leasen - en het verzekeren van uw motor het kan allemaal - kijk op www.vanlaarmotoren.nl voor de mogelijkheden.

    Bezorgen:
    Eventueel kunnen wij de bij ons aangekochte motor bij u thuis bezorgen voor slechts € 150.- binnen heel Nederland (Met uitzondering van de Waddeneilanden)

    Al 30 jaar ervaring in de motoren - En natuurlijk rijden wij zelf ook Harley-Davidson.
    Wij hebben altijd een mooie voorraad kritisch geselecteerde Harley-Davidson motoren op voorraad.


    Altijd bellen of mailen voor een afspraak/bezichtiging.

    Contact:
    www.vanlaarmotoren.nl
    info@vanlaarmotoren.nl
    0626816033

    Inkoop - Inruil - Uw motor verkopen?
    Inkoop/inruil van uw huidige motor tegen handelsprijs is bespreekbaar.
    Wij zijn altijd op zoek naar nette gebruikte motoren.




     




  • WIj ruimen op: SuperDeal!
    Deze motor bieden wij zeer scherp aan, dit om snel ruimte te maken voor een groot aantal nieuwe motoren die wij op korte termijn binnen gaan krijgen -  Dus pak uw voordeeel!


  • De geadverteeerde prijs is de Internet-Actieprijs:
    Handelsprijs - Zo mee geen garantie.

    Premiumpakket:
    Met 3 maanden garantie - en afleverbeurt + €1000.-
    3 maanden garantie, en proffessioneel gepoetst.


     

Opties en Accessoires:
Customuitlaten, Floorboards, vering, andere / luchtvering, Windscherm




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Van Laar Motoren
Een stukje historie: AERMACCHI in 1960 - 1960 250 cc Aermacchi Ala d oro - Harley-Davidson neemt over. De eerste van deze 250 s, het zogenaamde Golden Wing model, had nog steeds de 62 mm bij 72 mm boring en slag van de Chimera, had een vier-versnellings schakelbak en produceerde 22 pk bij 8,000 toeren. Een van de meest zichtbare veranderingen was de wijziging in wieldiameter van 17 inch naar 18 inch. De lage initiële kosten van de Golden Wing, tesamen met het gebruiksvriendelijke onderhoud en goede logistieke ondersteuning van de reserve-onderdelen maakten het een immens poulaire machine voor de private racer. Het bewees zichzelf dan ook in korte tijd op korte bochtige circuits waar het gunstige gewicht en goede acceleratie hun vruchten afwierp. Geen twijfel mogelijk, het internationale succes van deze machine plus de prestaties op eigen bodem (Lanfranco Angelini werd vijf keer Italiaans kampioen op een Aermacchi) hebben zeker bijgedragen aan het feit dat Harley-Davidson participeerde met een 50/50 aandeel met dit Varees bedrijf. Door een grote belangstelling in the U.S.A. voor snelle en lichte sportmodellen werd het voor Amerika s grootste fabrikant duidelijk snel te moeten reageren op dit gat in de modellenlijn om hun marktaandeel te behouden. De samenwerking met Aermacchi verliep succesvol waarbij steeds meer produkten de Atlantische oceaan over staken. Op het einde van 1960 vergroote Harley-Davidson haar aandeel en werd hierdoor eigenaar van het Italiaanse merk. Op dat moment produceerde men al voor 75 procent voor de Amerikaanse markt. Hieronder ook een, nu wereldberoemde, motorscooter, de Topper . Deze was uitgerust met een trekkoord startmechanisme die u wellicht kent van de grasmaaier.
© 2000 - 2025 Motoroccasion