Nieuwsbrief:

YAMAHA  X MAX 300 TECH MAX - 2021

Garantie: Ja
17915 Km
TECH KAMO
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2021
Garantie: div. opties mogelijk

Deze jong gebruikte Yamaha X-Max300 Tech Max is nu in huis bij officieel Yamaha dealer Moto Hippo, deze nette Yamaha X-Max 300 Tech Max ABS van de 2e eigenaar en door ons geleverd. In de stoere Tech Kamo kleur. Motorscooter is voorzien van sportieve Scorpion uitlaatdemper.

Iedereen probeert de juiste balans te vinden tussen werk en privé. En de X-MAX 300 kan uw dagelijks leven gemakkelijker, eenvoudiger en plezieriger maken.

Met de voorvork in de stijl van een motorfiets en de groot formaat velgen, wordt met het compacte chassis wendbaarheid en sportief rijden gecombineerd met het comfort van business class. Daarbij levert de krachtige en efficiënte Blue Core motor al het vermogen dat u nodig hebt voor snel woon-werkverkeer of tochtjes in het weekend.

Het sportieve kuipwerk is ontwikkeld op basis van het pure TMAX DNA voor een dynamische uitstraling. En met zijn ruime opbergruimte onder het zadel, voor twee integraalhelmen en meer, evenals een geavanceerd ABS remsysteem en een Traction Control Systeem dat tot de standaarduitrusting behoort, biedt de X-MAX 300 u wat u nodig hebt: MAXimum plezier en MAXimaal comfort.

Naast alle nieuwe motoren heeft Moto Hippo altijd meer dan 50 occasions op voorraad. Moto Hippo selecteert zijn occasions met uiterste zorg, hierdoor garanderen wij dat onze occasions in goede staat zijn. Een occasion van Moto Hippo kan met verschillende garantiepakketten worden afgeleverd. Informeer naar de mogelijkheden. Maak nu een afspraak voor een proefrit. Inruil van je huidige motor behoort ook tot de mogelijkheden.

Moto Hippo is officieel dealer van: Ducati, Yamaha en Moto Morini.

Naast deze Yamaha X-Max Tech Max 300 ABS leveren wij ook:

- Een uitgebreide collectie motor-kleding, helmen en accessoires
- Professioneel motorfiets onderhoud en reparatie in onze modern uitgeruste werkplaats met vakkundige monteurs
- Mogelijkheid tot motorfietsverhuur van recente modellen
- Diverse motorfinancieringsopties om jouw droommotor te realiseren
- Profiteer van scherpe verzekerings tarieven en voordelen met de Moto Hippo Motorpolis




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Moto Hippo
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Hardtail" betekent: Letterlijk: stijve of harde achterkant. In dit geval de benaming voor een frame dat niet is uitgevoerd met een scharnierende achterbrug, noch met plunjervering. Kortweg een stijf frame genoemd. De meeste Europese en Amerikaanse motorfietsen uit de jaren twintig, dertig en begin jaren veertig hadden een stijf frame. De Britse en de Duitse motorfietsindustrie kwamen als eerste uit met seriemodellen die beschikten over zowel achter- als voorvering. De ooit toonaangevende Engelse motorindustrie tekende voor de eerste generatie massaal uitgevoerde semi-hydraulische voor- en achterschokbreking. In Engeland werd de Matchless G3L (l voor light) als eerste met een telescopische voorvork uitgerust aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. De Amerikaanse industrie bleek op dit gebied het conservatiefst. De zware Indians werden in 1940 nog uitgerust met het Springframe, waarbij plunjervering was verwerkt in de achterwielophanging. Harley-Davidson ging met zijn zwaarste modellen pas in 1958 over op een frame met scharnierende achterbrug na in 1949 de springervoor vork door een hydraulische voorvork te hebben vervangen. De op zich uiterst trage aanpassing van het rijwielgedeelte van de topmodellen aan de moderne stroom van Europese motorfietsontwerpen, trompetterde het reclamebureau van Harley-Davidson van de daken als ongekende noviteit op het gebied van motorrijderscomfort. De begeleidende namen van modellen als Hydra Glide (hard tail met hydraulische voorvork) en Duo Glide (hydraulische voorvork én achtervering) getuigen van een bombastische mythologisering van een door Harley-Davidson matig ontwikkelde schokbrekingstechniek. Een hard tail komt bij moderne fabrieksmotorfietsen niet meer voor. Bij sommige motorfietsen ziet het er overigens wel zo uit omdat de schokbreker(s) weggewerkt zijn onder of boven het motorblok. Bij Harley-Davidson werd met het Softail-frame voor de hard tail-look gekozen omdat deze in is bij customrijders.
© 2000 - 2025 Motoroccasion