Nieuwsbrief:

VESPA  GTS 300 HPE - 2024

Garantie: Ja
3986 Km
WIT
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
vespa - gts-300-hpe
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2024
Garantie: Afl pakket meerprijs

Wauw! Wat een plaatje!
Deze Vespa is afkomstig van de eerste eigenaar en zit nog in de fabrieksgarantie. Motorscooter is voorzien van een sterk stuurslot en binnenbak bekleding tegen het rammelen en beschadigen van de bagageruimte.

De prijzen van onze nieuwe motorfietsen en scooters zijn altijd inclusief afleveringskosten. Wij bieden tegen aantrekkelijke tarieven diverse BOVAG garantiepakketten aan op onze gebruikte motorfietsen. Informeer hiervoor bij onze verkoopafdeling.

Voordelig en goed verzekeren? kijk op www.motoportveldhoven.nl




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
MotoPort Veldhoven
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: APRILIA in 2010 - In wat een sprookjesachtig verhaal lijkt wint Max Biaggi zijn eerste World Superbike kampioenschap met Aprilia en de door de fabriek gesteunde RSV4. Op 15 augustus 2010 werd Aprilia het meest succesvolle motorsport merk in de geschiedenis door meer overwinningen dan collega MV Agusta te halen met een record van 276 overwinningen.
© 2000 - 2025 Motoroccasion