Nieuwsbrief:

SUZUKI  V-STROM DL 650 ABS - 2016

Garantie: Ja
86325 Km
Wit
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
suzuki - v-strom-dl-650-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Goedlopende motor. Banden zijn redelijk, kettingset is nieuw. Motor is gebruikt voor woon/werk verkeer, heeft aantal kleine beschadigingen en corrosieplekken, verder een prima motor. Motor is model 2012, maar nieuw verkocht in 2016, vandaar bouwjaar 2016.

Afleveringsbeurt incl. 3 mnd garantie voor € 250,--.
  • Bij Swinkels Motoren kunt u terecht voor verkoop, onderhoud en reparatie aan alle Japanse en Europese motormerken. Tevens is er een ruime collectie helmen, kleding en accessoires.
    Wij hopen u snel te zien bij Swinkels Motoren, de occasion specialist van Tilburg!





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Swinkels Motoren Tilburg
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Rockers" betekent: Jongeren op snelle motorfietsen aan het begin van de jaren zestig in Engeland. In tegenstelling tot de Mods, die zich op scooters voortbewogen, reden de Rockers op zware motorfietsen, café-racers, die minstens honderd mijl per uur konden halen. Het imago van de Rocker was ruw en onbehouwen. Er was altijd machismo betrokken bij het rijden van honderd mijl per uur (doing a ton). Het uiterlijk van een Rocker was in de meeste gevallen ongesoigneerd. Als gevolg van het sleutelen en een onvermijdelijke valpartij zagen uitmonstering en motorfiets er in de regel enigszins geschonden uit. De standaardkledij was een leren jekker, spijkerbroek, motorlaarzen met omgeslagen bovenkant, een sjaaltje, leren handschoenen en een jethelm. De favoriete jukeboxmuziek was de Rock ’n’ Roll die niet van zijn scherpe kantjes was ontdaan (Jerry Lee Lewis, Bill Hailey, Elvis Presley).
© 2000 - 2025 Motoroccasion