Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Deze KTM 790 Adventure is uitgevoerd met windscherm, 12V plug en topkofferplaat.
Onderhoudshistorie is aanwezig.
Met 12 maanden Bovag garantie.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
Motor | 2-cillinder, 4-takt, parallel twin |
Boring x slag | 88|65.7 |
Cilinder inhoud | 799 |
Comp. verhouding | |
Kleppen | |
Brandstof toevoer | injectie |
Ontsteking | |
Vermogen | 95|70| |
Max. koppel | | |
Koppeling | PASC™ antihopping clutch, mechanisch bediend |
Versnellingsbak | 6 versnellingen |
Verhouding | |
Overbrenging | Ketting, X-Ring 5/8 x 1/4 |
Starter | electrisch |
Tankinhoud | 20 |
Topsnelheid | |
ABS | ja |
Frame | Chroom-Molybdeen-stalen frame met gebruik van motor als spanningselement |
Vering voor | WP upside-down Ř 43 mm |
Vering achter | WP monoshock |
Remmen voor | 2x radiaal bevestigde 4-zuigers caliper, 320 mm remschijf |
Remmen achter | 2 zuigers zwevende caliper, 260 mm remschijf |
Voorband | Avon Trailrider 21 |
Achterband | Avon Trailrider 18 |
Wielbasis | |
Lengte | |
Breedte | |
Hoogte | |
Zithoogte | 850 |
Drooggewicht | 189 |
Leverbare kleuren | Oranje, Wit |
Beschrijving | Als je op zoek bent naar topprestaties leverende motorfiets die licht en compact is, een motor de gespecialiseerd is in avontuurlijk touren en in staat is offroad verder te gaan als het asfalt ophoudt, dan hoef je niet verder te zoeken dan de KTM 790 ADVENTURE. Deze sportieve toermotor, met KTM`s offroad DNA, is gebouwd voor eindeloos verkennen en heeft een ongekend potentieel voor offroad rijden. Of het nu in de woestijn is, op afgelegen bergpaden of transcontinentale reizen, geen andere tweecillinder enduro motor kan hem bijbenen. |
Welkom bij Benjan Motoren!
Benjan Motoren, opgericht in september 1992 door Ben Schuurman en Jan Breedveld richt zich op de verkoop van Honda Motoren. Het bedrijf is van het begin af aan gevestigd in Ridderkerk en is ontstaan als hobbie en passie voor motoren.
Bij ons kunt u ook terecht voor occacions van diverse merken.
 | Ridderkerk, Zuid-Holland |
 | 0180-418952 |
Wist u dat: In de motortaal "Rockers" betekent: Jongeren op snelle motorfietsen aan het begin van de jaren zestig in Engeland. In tegenstelling tot de Mods, die zich op scooters voortbewogen, reden de Rockers op zware motorfietsen, café-racers, die minstens honderd mijl per uur konden halen. Het imago van de Rocker was ruw en onbehouwen. Er was altijd machismo betrokken bij het rijden van honderd mijl per uur (doing a ton). Het uiterlijk van een Rocker was in
de meeste gevallen ongesoigneerd. Als gevolg van het sleutelen en een onvermijdelijke valpartij zagen uitmonstering en motorfiets er in de regel enigszins geschonden uit. De standaardkledij was een leren jekker, spijkerbroek, motorlaarzen met omgeslagen bovenkant, een sjaaltje, leren handschoenen en een jethelm. De favoriete jukeboxmuziek was de Rock ’n’ Roll die niet van zijn scherpe kantjes was ontdaan (Jerry Lee Lewis, Bill Hailey, Elvis Presley).
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken