Nieuwsbrief:

KTM  1190 RC 8 R RED BULL EDITION - 2010

19000 Km
Red Bull
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
ktm - 1190-rc-8-r-red-bull-edition
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Geweldige Red Bull RC8R nummer 18 van de 100 Clubracers ter ere van IDM rijder Stefan Nebel 
Een verzamelaars motor die alleen zal stijgen in waarde ! Helemaal origineel 
In absolute nieuwstaat, erbij zit een dikke map met hierin de volledige historie en facturen.
Net een grote beurt gehad met inclusief klepspeling.
De motor komt met een bak vol originele extra delen ,zoals 3 ruitjes ,koplampbeschermer in kleur ,standaard uitlaat systeem ,extra zijkuip voor orginele uitlaat ,KTM tas voor achterop ,duosteunen ,Oranje KTM bokjes voor + achter, Duozadel.

  • Gielen Motorsport
    Venusweg 16
    8938BC Leeuwarden
    Gielenmotorsport@gmail.com
    0614442880

    https://gielenmotorsport.nl/aanbod/
    Open van 9.00 tot 18.00

    Financiering mogelijk
    Gratis 5 dagen all-risk verzekering



  • Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Controleer voor aankoop van een motorfiets goed de zaken (o.a. accessoires, opties) die voor uw beslissing belangrijk zijn.
    Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de advertentie.
    Zet- en drukfouten zijn voorbehouden.

Opties en Accessoires:
Akrapovic sport demper, Ecu mapping aangepast, Gesmede velgen, Lichte wielen, Hoog donker ruit ,diverse carbon delen van Akrapovic (deze zijn in de blanke lak gespoten )
Evo 4 race uitlaat systeem met mapping 180 pk (+handgemaakte db -killer ),
Comfort zadel met extra stroeve bekleding.
De originele hendels zijn zwart gepoedercoat.
Evo 4 racing uitlaatsysteem. Verstelbare race nokkenassen, dunne hoge compressie koppakkingen.
Speciale Akrapovic mapping
Lichte gesmede Marchesini velgen, Schokdempers voor en achter voorzien van zwarte tin coating.
 




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Gielen Motorsport
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 2013 - De Ninja300 wordt van alle kanten bejubeld vanwege zijn rijeigenschappen, technologie en sportieve looks. De benjamin uit Kawasaki’s populaire Ninja reeks is “the one to beat” in zijn klasse. Voor 2014 introduceert Kawasaki een nieuwe “Special Edition” van de Ninja300. Deze Special Edition is gebaseerd op de huidige watergekoelde hoog-toerige tweecilinder Ninja 300 en heeft onder andere een “slipperclutch” en ABS. De Ninja 300 Special Edition onderscheidt zich verder door zijn kleurstelling en design gebaseerd op de Ninja’s die het WK Superbike en de WK Supersport domineren. De Ninja 300 Special Edition heeft de “ellipsvormige” styling van de machines van WSBK sterren Tom Sykes en Loris Baz. De eerste Ninja 300 Special Editions worden eind 2013 in de Showrooms verwacht. Voor veel rijders – of het nu om opstappers of om her-opstappers gaat- is de Ninja 300 de uitverkoren machine geworden. Kawasaki is er dan ook van overtuigd dat het feit dat deze machine een sterke visuele gelijkenis vertoont met de Ninja ZX-10R uit het WK Superbike een grote toegevoegde waarde zal blijken te zijn.
© 2000 - 2025 Motoroccasion