De motor is nog volledig origineel en goed onderhouden. De volledige onderhoudshistorie is aanwezig. Deze heeft de vorige eigenaar netjes in het boekje opgeschreven. Er is goed te zien dat de motor weinig te verduren heeft gehad. Bij 49.8 uur is de eerste zuiger vervangen en bij inruil is er door ons nog een nieuwe zuiger gemonteerd met distributieketting. Deze is dus net als de olie en olie filter nog nieuw. Daardoor moet de motor nog ingereden worden. Door de Japanse degelijkheid en het uitzonderlijk goede onderhoud kun je met deze motor voorlopig nog vooruit!
Prijs: €4950,-
incl BTW, ondernemers kunnen de btw terugvragen!
Telefoon nummer: 010-5216470
E-mail: info@motorcrossaad.nl
-
Wij berekenen geen afleverkosten!
Al onze occasions staan aflever klaar in de showroom. Wilt u nog dezelfde dag de motor mee naar huis nemen? Dat is bij ons geen probleem. Uw nieuwe motorfiets thuis laten bezorgen is mogelijk.
Neem contact met ons op voor meer informatie.
Bij Motorcross AAD bent u aan het juiste adres als het om aankoop, onderhoud of reparatie van uw motorfiets gaat. Met een oppervlakte van 700 vierkantemeter aan showroom zijn wij een van de grootste off-road winkels in Nederland. Hier kunt u alle benodige artikelen vinden die u nodig heeft voor het uit oefenen van uw sport.
Al onze occasions zijn met grote zorg geselecteerd en ook na aanschaf bieden wij een nette service.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Bij De Boer Motoren bent u aan het juiste adres als het om onderhoud of reparatie aan uw motorfiets gaat.
Stephan de Boer is al 8 jaar gespecialiseerd in het onderhouden en repareren van motorfietsen van het merk Yamaha, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki, Triumph, KTM en BMW.
Bij ons kunt u terecht van een kleine onderhoudsbeurt, banden vervangen, schade reparatie tot motorblok revisie.