Nieuwsbrief:

HONDA  VFR 1200 F DCT C-ABS - 2013

Bouwjaar:
2013
Kleur:
Grijs
Vermogen:
127 kW
Teller:
74.535 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
honda - vfr-1200-f-dct-c-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Zeer compleet uitgerust echt van liefhebber geweest.

Deze VFR 1200 F in de DTC dus automaat uitvoering. 

Het gaat hier om het verbeterde nieuwe model vanaf 2012 die een stuk soepeler rijd t.o.v het vorige model. Ook is er Traction Control op gekomen en de zitpositie is verbeterd en nog wat andere verbeter punten.

Deze nieuw in Nederland geleverde is voorzien van de gehele onderhoudshistorie.

Motorfiets is voorzien van veel extra waaronder handvatverwarming,  extra hoge verstelbare ruit, luxe comford zadel en een topkoffer die er eventueel ook gewoon af kan als je het niet mooi vind.

Motor net binnen meer maar staat klaar voor een proefrit en of bezichtiging ook inruil en of financiering is  op deze motorfiets mogelijk. 

De koffie staat klaar.



 
  • Koeman motoren het adres voor onderhoud van uw motorfiets.
    Maar ook voor verkoop van motorfietsen nieuw en gebruikt kunt uw bij ons terecht.
    Ook voor banden en onderdelen en een goed advies bent uw hier op het juiste adres.

  • Bezoek ons site voor meer motorfietsen of informatie www.koeman-motoren.nl

  • Motorfiets staat klaar voor een proefrit en/of bezichtiging

Opties en Accessoires:
ABS, Air Bubble ruit, Alarmverlichting, Automaat, Cardan aandrijving , comford zadel, Dual combined remsysteem, garantie, Handvat verwarming, In hoogte verstelbare ruit, instructieboek, Kofferset, middenbok, onderhoudsboekjes, Optioneel: 6 maanden extra garantie voor 250 euro bij deze motor, origineel sleutel set, Originele uitlaat, Topkoffer, topkofferdrager, Verhoogde ruit, Windscherm, zijkofferrek




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Koeman Motoren
Handelsweg 15
Huizen
Plan de route
035-5254276
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Girder" betekent: In de jaren vijftig in onbruik geraakte voorvork met uitwendige veren, maar niet geconstrueerd als een parallelvork, zoals de springer-voorvork die door veel vooroorlogse Amerikaanse motormerken werd toegepast. De vorkpoten van de girdervork werden met het oog op de stijfheid gemaakt van stalen pijp in een driehoeksconstructie naar analogie van de sterkste constructievorm uit de bruggenbouw. De scharnierpunten van de vork zitten daar waar de veren (of één centrale veer) in elkaar worden gedrukt, bovenaan, vlak onder en boven het Malhoofd. Een variant van de girdervork was de Webbvork.
© 2000 - 2025 Motoroccasion