Nieuwsbrief:

HONDA  VF 700 C SUPERMAGNA - 1987

Bouwjaar:
1987
Kleur:
Zwart
Vermogen:
58 kW
Teller:
94.016 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
honda - vf-700-c-supermagna
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
motor staat al even stil , is rijdend weg gezet , moet lopend gemaakt worden !!
  • * Zeggen de foto's van de motor nog niet genoeg, kijk dan bij ons op de website daar is een kort filmpje te zien van deze motor, vergeet de instellingen van youtube niet op 4K te zetten.

    * Na bezichtiging en betaling is het uiteraard ook mogelijk om tegen betaling de motor bij u thuis af te leveren.

    * Bent u nieuwsgierig geworden of heeft u meer vragen over deze motor? Bel ons gerust of kom gezellig langs bij ons in de   showroom.

    * 10 dagen gratis ALL RISK verzekering van CombiMotors.

    * Financierings mogelijkheden via Nu Motorrijden.

    * Wij leveren onze motoren af met een complete aflevercheck en vaak met 3, 6 of 12 maanden garantie.

    * Vaak dezelfde dag nog weg rijden op u nieuwe motor.

     





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Domburg Motoren Nieuwkoop
Transportweg 15
Nieuwkoop
Plan de route
0172-572110
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Carter" betekent: Plaats waar de krukas huist. In het Nederlands werd vroeger wel gesproken van krukkast. Een carter kan horizontaal of verticaal gedeeld zijn. Vooral bij een blokmotor biedt een horizontale deling van het carter voordelen bij het sleutelen, omdat het inwendige van de versnellingsbak en de krukas dan goed bereikbaar zijn.
© 2000 - 2025 Motoroccasion