Nieuwsbrief:

HONDA  CBF 600 S ABS - 2008

Bouwjaar:
2008
Kleur:
Zwart
Vermogen:
57 kW
Teller:
22.285 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Heerlijk tour motorfits van Honda, de CBF600. 
Met zijn 600 cc en 4 cilinders is het heerlijk rustig sturen, maar schakel je een keer terug dan komen de sportife genen van de CBR meer neer boven en wordt het in eens nog leuker om te rijden. 
Door het sportivere stuur is de zit positie verbeterd en doen de polsen minder zeer op een langere rit. 
Verder is deze Honda cbf voorzien van: 
ABS. 
Verstelbere rem en koppelings handels. 
  •  
    - Een maand gratis verzekering.
    Bezorgen van de motor is mogelijk, vraag naar de mogelijkheden. 
    Bekijk ook eens onze andere advertenties.
    Bezichtiging op afspraak, dit om teleurstellingen te voorkomen

    Inruil? Graag!
    We houden onze voorraad graag op peil met mooie, nette en courante motoren, dus inruil behoort zeker tot de mogelijkheden. Stuur ons enkele foto's, eventueel informatie van de motorfiets en een prijs die u in gedachten hebt toe en wie weet kunnen we het samen eens worden!

    **NU Motorrijden, over twaalf maanden betalen**
    Wij zijn een partner van NU Motorrijden, dit bedrijf verstrekt leningen om zo maandelijks af te kunnen lossen op aankopen bij ons aan de zaak. Deze leningen vraagt de klant aan via NU Motorrijden en op die manier wordt de betaling geregeld.

    Met vriendelijke groet,
    Steef Wolffgramm
    Motor MetaaL Lelystad

    Volg ons op Facebook Motor Metaal Lelystad.
    Volg ons op Instragram Motor Metaal Lelystad.

    Kom gerust langs voor een bezichtiging en een bakje koffie. Bel altijd even voordat je langs komt, dit om teleurstelling te voorkomen.

    Telefoon nummer 06 41488250

    Openingstijden:
    Maandag    op afspraak
    Dinsdag      op afspraak
    Woensdag   09:00 - 17:30
    Donderdag  09:00 - 19:30 ( s'avonds op afspraak).
    Vrijdag         09:00 - 17:30
    Zaterdag      09:00 - 16:00
    Zondag        Gesloten.

    www.motormetaal.nl
    Info@motormetaal.nl
    Tel: (+31)06 41488250

Opties en Accessoires:
ABS




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motor Metaal Lelystad
Wigstraat 25
Lelystad
Plan de route
06-41488250
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1990 - In 1989 heeft John Bloor alle nieuwe productielijnen aangekocht voor Triumph en start twee kilometer van het oude gebouw af een nieuwe fabriek. De financiering hiervan, geschat tussen de 40 tot 80 miljoen pond komen rechtstreeks uit de middelen van John Bloor zelf, zonder tussenkomst van een bank. Bloor start direct met het opzetten van een dealernetwerk. Triumph lives again. Op de Cologne Motor Cycle Show worden zes nieuwe modellen geïntroduceerd. Voortbewogen door drie- en viercilinder DOHC motorblokken met veel vermogen en koppel en allen vloeistofgekoeld; de Trident 750 en 900, de Trophy 900 en 1200 en de Daytona 750 en 1000. 2.390 machines worden dat jaar verkocht waarvan 974 in Engeland.
© 2000 - 2025 Motoroccasion