Nieuwsbrief:

DUCATI  ST 4S - 2005

Garantie: Ja
53136 Km
Grijs / rood
ducati - st-4s
ducati - st-4s
ducati - st-4s
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Zeer nette Ducati ST4s ( 996 / öhlins / Senna uitvoering ) met net iets meer dan 50.000 km op de teller.

Motorblok recent gereviseerd, koppeling / banden / ketting kit ook allemaal recent vervangen!

Inclusief originele kofferset.

Wordt natuurlijk afgeleverd inclusief afleveringsbeurt en garantie, tot snel in Brunssum?


  • Schepers motoren design is een all-round motorzaak en sinds 2002 een begrip in een van de mooiste motor-tourgebieden van Nederland; Limburg.

    Bij ons vindt je: een moderne werkplaats waar wij met onze 30 jaar ervaring hoofdzakelijk de Japanse motoren de beste verzorging bieden & diverse speciaal geselecteerde betrouwbare occasions, natuurlijk afgeleverd met garantie.

    Gespecialiseerd in restauratie en customizing, van kleine veranderingen tot totaal ombouw. Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden voor jouw motor te bespreken. Onze creaties zien er overigens niet alleen super uit, wij garanderen ook 100% rijplezier!





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Schepers Motoren Design
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 2001 - De ZRX 1200 is de opvolger van de succesvolle ZRX 1100 en komt uit in drie stijlen; De halfkuip ZRX 1200 S, de ZRX 1200 R en de naked uitvoering ZRX 1200. Als navolger van de prachtige VN 1500 Vulcan brengt Kawasaki ons de VN 1500 Mean Streak. Een prachtige motor waarvan de cruiser aangeraakt schijnt te zijn door een sportvinger wat een prachtig resultaat laat boeken
© 2000 - 2025 Motoroccasion