Nieuwsbrief:

DUCATI  MULTISTRADA V2 - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
ROOD
Vermogen:
85 kW
Teller:
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
ducati - multistrada-v2
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Fabrieksgarantie: 48 maanden

De nieuwe Ducati Multistrada V2 is nu te bestellen bij officieel Ducati dealer Moto Hippo !

De nieuwe Ducati Multistrada V2 belichaamt de essentie van rijplezier, volledig opnieuw ontworpen rond de nieuwe twin-motor. Het nieuwe ontwerp van de Multistrada V2 is gericht op het maximaliseren van thermisch comfort en aerodynamische prestaties voor de perfecte balans tussen sportiviteit en functionaliteit. De iconische "snavel" is opnieuw ontworpen en is compacter, integreert harmonieus met de voorkant en zorgt voor een slanker uiterlijk. Compactere en agressievere lichten zijn geïnspireerd op de Multistrada V4 en Panigale, terwijl de dagrijverlichting en nieuwe koplamp ervoor zorgen dat de Multistrada V2 direct herkenbaar is.

Naast alle nieuwe motoren heeft Moto Hippo altijd meer dan 50 occasions op voorraad. Moto Hippo selecteert zijn occasions met uiterste zorg, hierdoor garanderen wij dat onze occasions in goede staat zijn. Een occasion van Moto Hippo kan met verschillende garantiepakketten worden afgeleverd, informeer naar de mogelijkheden. Inruil van je huidige motor of auto behoort ook tot de mogelijkheden.Ook dan kijken we graag wat we voor u kunnen betekenen!

Naast de Ducati Multistrada V2 leveren wij ook:

- Een uitgebreide collectie motor-kleding, helmen en accessoires
- Professioneel motorfiets onderhoud en reparatie in onze modern uitgeruste werkplaats met vakkundige monteurs
- Mogelijkheid tot motorfietsverhuur van recente modellen
- Diverse motorfinancieringsopties om jouw droommotor te realiseren
- Profiteer van scherpe verzekerings tarieven en voordelen met de Moto Hippo Motorpolis




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Moto Hippo
Molenveld 7
Hippolytushoef
Plan de route
0227-591639
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1970 - Triumph en BSA houden een daadkrachtige campagne in 1970 voor de lancering van een nieuwe produktielijn; zestien motoren in totaal. Ten nadele van de brede aanpak is de vertraging die optreed aangaande de levering. Om aan de consumentvraag te blijven voldoen worden er T100's en Bonnies in een hoog tempo in elkaar gezet waardoor de kwaliteit enorm schommelde. Ook kwam de aanlevering van de assemblagedelen in de problemen tot op het punt dat er zelfs drie maanden werd gestopt om zich te richten op de fabricage van motoronderdelen. Doordat het systeem bij Triumph wel vrolijk orders bleef aanvragen liep het verlies op tot tweeentwinig miljoen pond.
© 2000 - 2025 Motoroccasion