Nieuwsbrief:

DUCATI  MULTISTRADA 1200 S PIKES PEAK - 2017

€ 14.990,- € 15.290,-
Garantie: Ja
44562 Km
.
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
ducati - multistrada-1200-s-pikes-peak
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Modeljaar: 2003
Koppel: 136 Nm
Tankinhoud: 20 liter
Bekleding: Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Motor: 4-takt

In zeer nette staat en dealeronderhouden Ducati Multistrada 1200 Pikes Peak afkomstig van 2e eigenaar. Deze Multistrada is volledig dealeronderhouden en is reeds voorzien van zijn zeer uitgebreide desmo service. 

Er is nooit op deze motor bezuinigd en is naast zijn originele onderdelen ook voorzien van een compleet MIVV uitlaat systeem inclusief Mapping.
Dit is gedaan om zo de echte Ducati beleving te krijgen. Dit in combinatie met de volledige Öhlins vering is het een waanzinnige rijbeleving!

Deze Multistrada ?wordt volledig rijklaar geleverd inclusief beurt en garantie.

Voor meer informatie omtrent eventuele inruil, financieringsmogelijkheden of het maken voor een afspraak voor een proefrit kunt u het beste contact opnemen met Henk-Jan Wolff of Dylan Kroese.

Star Twin Motors: Het kloppend motorhart van Nederland!

Officieel dealer van Ducati sinds 1983.
Officieel dealer van Royal Enfield en Moto-Morini.

Bezoek de website voor ons complete aanbod aan motoren, onderdelen en speciale technische diensten.
www.startwin.com
Opties en Accessoires:
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, cruise control, hill hold functie, LED achterlichten, LED koplampen, windscherm




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Star Twin Motors
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: MOTO GUZZI in 1955 - In 1949 worden de eerste WKs gehouden en in de tijd dat Moto Guzzi deelnam slaagde het bedrijf erin om enthousiastelingen te blijven verbazen door het creƫren van een reeks van innovatieve en constant succesvolle ontwerpen en machines in successie. Naast Carlo Guzzi omvatte het raceteam hoog opgeleide werktuigkundigen zoals Umberto Todero en Enrico Cantoni die samenwerkten met een ontwerper genaamd Giulio Cesare Carcano. Na het komen werken bij Moto Guzzi in 1936 was hij verantwoordelijk voor het creƫren van een sensationele Guzzi 500 Eight Cilinder, door velen aangezien als de buitengewoonste machine met twee wielen aller tijden. Met zijn 90 graden V-motor, zijn achtcilinder met de extreemste capaciteit ooit, toonde men het uitzonderlijke technische niveau van de Mandello ontwerpafdeling aan. In 1955, tijdens zijn eerste officiƫle uitje, reed het bij wijze van proef de Grand Prix van Belgiƫ en gaf de Eight Cilinder een glimp van zijn buitengewone potentieel. Het jaar daarop ging de handrem eraf en met zijn 72 PK en 275 km/h ging men officieel op jacht naar de eerste triomfen. In 1957 verhinderde een overeenkomst onder Italiaanse producenten en de terugtrekking van Moto Guzzi uit de racerij een verdere ontwikkeling van deze spectaculaire machine.
© 2000 - 2025 Motoroccasion