Nieuwsbrief:

DUCATI  996 - 2000

36000 Km
Rood
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Met gereviseerde motor en geflowde cilinderkoppen. 
De motor is door een specialist opnieuw gespoten met zwarte stickers.
Nieuwe Power 6 banden en complete Barnett koppelingkit  t.w.v. 1000 euro.
Mono + biposto achterkant. Full Termignoni uitlaatsysteem.
Zeer veel nieuwe onderdelen o.a. orgineel nieuw mono buddyseat ,hendels, remblokken ,accu ,DID kettingset, ditributieriemen incl. alle spanners, alle filters, bougies ,kabels  enz. 


916, 998, 900, Supersport, Panigale, 888

  • Gielen Motorsport
    Venusweg 16
    8938BC Leeuwarden
    Gielenmotorsport@gmail.com
    0614442880

    https://gielenmotorsport.nl/aanbod/
    Open van 9.00 tot 18.00

    Financiering mogelijk
    Gratis 5 dagen all-risk verzekering



  • Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Controleer voor aankoop van een motorfiets goed de zaken (o.a. accessoires, opties) die voor uw beslissing belangrijk zijn.
    Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de advertentie.
    Zet- en drukfouten zijn voorbehouden.

Opties en Accessoires:
Carbon Termignoni uitlaten , Fabbri donker ruit, 6 plaats droge Barnett koppelingsysteem , Marchesini 5 spaak magnesium velgen met nieuwe Michelin  Power 6 banden.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Gielen Motorsport
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: MOTO GUZZI in 1921 - De eerste motorfietsen waren voorzien van de initialen G.P. (Guzzi-Parodi), maar om verwarring met de initialen van Giorgio Parodi te vermijden werden de navolgende modellen Moto Guzzi genoemd. De adelaar in het embleem werd toegevoegd als hulde aan Giovanni Ravelli die tijdens een luchtongeval kwam te overlijden. Om het nieuwe merk in de markt te zetten en de verkoop te bevorderen beslist Carlo Guzzi om de racerij in te gaan.
© 2000 - 2025 Motoroccasion