Nieuwsbrief:

BMW  K 1600 GT - 2013

Bouwjaar:
2013
Kleur:
LIGHT GREY META (GRIJS METALLIC)
Vermogen:
Teller:
93.336 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
bmw - k-1600-gt
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2013

Prachtige en zeer goed onderhouden BMW K1600GT.
stukken.
Wij hebben deze K1600GT ook altijd in onze werkplaats onderhouden, daardoor is de complete geschiedenis bij ons bekend.

Voorzien van o.a.
ABS,ASC, Boordcomputer, Handvatverwarming, Buddyseatverwarming, Diefstalalarmsysteem Centrale koffervergrendeling, Cruise control, Xenon verlichting, BMW Navigatie, Grtote Topkoffer etc..

Voor gebruikte motoren zijn de afleverkosten van €250,- niet inbegrepen in de geadverteerde verkoopprijs.

Afleverbeurt wordt volgens fabrieksspecificaties uitgevoerd, slijtagedelen worden indien nodig vervangen, volle tank brandstof en tenaamstelling van het kenteken.
Afhankelijk van het bouwjaar geven wij 3, 6 of 12 maanden de Jong Alphen garantie.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
De Jong Alphen BV
Zaagmolenweg 8
Alphen aan den Rijn
Plan de route
0172-492036
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Safety wire" betekent: Van de Engelse uitdrukking to safety wire a motorcycle. Dit is een uit de vliegtuigindustrie overgenomen wijze van borgen die wordt toegepast op race motorfietsen. Door een gaatje in moer en bout te boren, waar een dun ijzerdraadje door wordt gestoken waarvan de uiteinden in elkaar worden gedraaid, wordt een schroefbevestiging gesafety wired. Voor het in elkaar draaien van de uiteinden van het ijzerdraadje bestaat een speciale tang, die met één knijpbeweging de twee uiteinden in elkaar vlecht.
© 2000 - 2025 Motoroccasion