Nieuwsbrief:

BMW  F 700 GS - 2013

Garantie: Nee
47312 Km
Zilver Grijs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
bmw - f-700-gs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Wij zijn momenteel op vakantie en daardoor tijdelijk alleen via E-mail (info@debruynmotoren.nl) of Whatsapp (0623329263) bereikbaar. Vanaf donderdag 14 augustus 2025 staan wij weer voor u klaar en kunnen er opnieuw bezichtigingen en proefritten worden ingepland. 

 


 
Zeer mooie origineel Nederlandse BMW F700GS van Bouwjaar 2013 met heel veel opties!

Door Hyperpro is deze motor 3cm verlaagd, ideaal dus ook voor de kleinere personen.
Je voelt je zeer safe omdat je met beide voeten plat op de grond staat.

Staat op zo goed als nieuwe banden. Is goed onderhouden (Door BMW Mofra en Notten)

3 Delige kofferset, ABS, ASC, ESA, Boordcomputer, middenbok, valbeugels, verstralers, handkappen, handvatverwarming, LED knipperlichten.
Dubbele set sleutels/alarmkastjes en facturen van onderhoud aanwezig.

Interesse? Bel 0623329263 (Geopend op afspraak)




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
De Bruyn Motoren
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Kleplichter" betekent: Het Franse woord voor kleplichter is décompresseur en dit geeft goed aan waar de kleplichter voor bedoeld is, namelijk om - tijdelijk - te voorkomen dat in het motorblok compressie wordt opgebouwd tijdens het rondtrappen met de kickstarter. Met een kleine hendel op het stuur wordt de uitlaatklep ingedrukt of gelicht, waardoor de motorfiets voor het starten gemakkelijk in de compressiestand kan worden getrapt om de motor te starten. Op motorfietsen die zijn voorzien van een magneetontsteking wordt de kleplichter tevens gebruikt om de motor af te zetten.
© 2000 - 2025 Motoroccasion