Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
ZERO DS ZF 12.5
Bouwjaar 2015
40kw en 54 pk met 92 NM Koppel dus lekker snel en door elektische motor heel zuinig
Gewoon op te Laden met 220 Volt stekker dus kan thuis of gratis op het werk;
29700 Kilometers gereden en Accu nog in zeer goede staat en test op foto erbij.
Koffers houders maar geen koffers erbij.
Banden en rest van slijtdelen in goede staat.
Diverse standen van normaal tot sport
Bleutooth dus is gte verbinden met ZERO app zodat u veel kunt uitlezen en instellen
Ideale Woonwerk motor en super snel met optreken.
Bij normaal gebruik tot 200 Km op 1 lading
Deze Zero DS ZF12-5 staat in Didam en is na telefonische afspraak te bekijken.
Vaste Prijs 5250 euro
Tel nr 0622236308
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Hunen motoren is al meer dan 15 jaar dé specialist in motoren in Didam en Nederland. Onze passie voor motoren en jarenlange ervaring zorgen ervoor dat wij de beste service en kwaliteit kunnen bieden aan onze klanten. Wij staan altijd klaar om je te helpen bij het vinden van de perfecte motor.
 |
Hunen Motoren |
|
Lange Klauwenhof 13
Didam
Plan de route
|
 |
0622236308
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: INDIAN MOTORCYCLE in 1918 - De Race-activiteiten worden opgeschort als het bedrijf in verband met de oorlog begint met het leveren van 41.000 machines. De 61-cubic inch Powerplus side-kleppen motor wordt geïntroduceerd.Een bovenliggende nokkenas, vier kleppen per cilinder in een Powerplus racemotor laat de motor pieken op 192 km/uur.
Het is een decennium van groei voor de Indian modellijn, te beginnen met de revolutionaire 1920 Scout, gevolgd door de 95-mph Chief, de nog krachtiger Big Chief, de lichtgewicht Prins, en de geweldige 4-cilinder Four.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van ZERO